Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opisopisopis
    Nr ref.: BDM/pr

    Podstawowe informacje

    Miejsce pracy:
    Kraków
    Poznań
    Łódź
    Godziny pracy:
    do ustalenia
    z kierownikiem
    Rodzaj umowy:
    najdogodniejszy
    dla Ciebie
    zapraszamy:od zaraz!
    branża:IT
    podróże służbowe:
    praca zdalna:
    kontakt z klientem:
    wyzwania projektowe:

    Profil pracownika

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne
    • orientacja na rozwój kariery w rozwoju produktu, sprzedaży lub konsultingu (w ramach projektów polskich i międzynarodowych)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość specyfiki rynku w obszarze usług IT m.in. systemów ERP, IoT, telekomunikacji
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwalające budować trwałe relacje biznesowe
    • doświadczenie w prezentacjach oraz negocjacjach handlowych

    Zakres obowiązków

    • udział w tworzeniu specyfikacji technicznej i biznesowej oferowanych rozwiązań
    • współpraca z działem sprzedaży oraz z zespołami produkcyjnymi
    • udział w pracy nad przygotowaniem części technicznej oferty przy współpracy z programistami
    • rozumienie i stałe śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych
    • różnorodne działania sprzedażowe, kontakt z Klientem, w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach
    • udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych oferty biznesowej

    Nasza oferta

    prywatna opieka
    medyczna
    dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
    indywidualny plan
    szkoleniowy
    wyjazdy/spotkania
    integracyjne

    Dodatkowo

    udział w inicjatywach charytatywnych
    wymiana wiedzy

    imprezy rodzinne
    świetnie zlokalizowane biuro

    wsparcie startu w zawodach sportowych
    sympatyczna atmosfera

    infrastruktura rowerowa
    kameralne przestrzenie biurowe

    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej. Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.