YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia. Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Yabimo Sp. z o.o.

Business Development Manager

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

  • Feliksa Wrobela 13, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 29 lis 2020
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Feliksa Wrobela 13

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku zagranicznego,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami,

  • Udział w targach, konferencjach, spotkaniach,

  • Obsługa zapytań ofertowych,

  • Przygotowywanie ofert, prezentacji sprzedażowych,

  • Negocjowanie warunków współpracy,

  • Monitorowanie rynku i konkurencji,

  • Utrzymywanie relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziana znajomość języka krajów skandynawskich (norweskiego lub szwedzkiego),

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

  • Umiejętność budowania relacji handlowych,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Wytrwałość w dążeniu do celu i orientacja na wyniki,

  • Znajomość pakietu Office,

  • Samodzielność i dobra organizacji pracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system motywacyjny,

  • Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu,

  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość pracy zdalnej z kraju lub/i za granicą,

  • Dodatkowe benefity takie jak: karta Multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Wysoką kulturę pracy i relacji w firmy, bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • Szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej