Business Development Manager

GREEN CAPITAL S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kierownik

Green Capital S.A. jest pionierem na rynku odnawialnych źródeł energii, nasze instalacje OZE należą do pierwszy wybudowanych na terenie Polski. Dzięki doskonałej znajomości rynku, zasięgowi działania, naszym kompetencjom i wiedzy know-how realizujemy kompleksowo projekty w branży OZE, m.in. fotowoltaiczne. Naszą działalnością przyczyniamy się do rozwoju sektora OZE oraz zwiększenia świadomość społeczeństwa w zakresie odnawialnych źródeł energii i wiążącej się z nimi pozytywnymi aspektami dotyczącymi ochrony środowiska i niwelowania emisji CO2 do atmosfery. Misją naszej firmy jest przyczynienie się do zahamowania zmian klimatycznych poprzez transformacje gospodarki i energetyki na zero emisyjną. W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem: http://www.greencapitalsa.com/

Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski/ Toruń

Nr Ref. HBR

Dołącz do jednej z najszybciej rozwijającej się firm w branży OZE i zaaplikuj już dziś na stanowisko:

Opis stanowiska:

tworzenie nowego działu w firmie (przy bezpośredniej współpracy z prezesem firmy), a w tym:

  • budowa i koordynacja zespołu min. 20-to osobowego (kilka działów)
  • negocjacje i współpraca z firmami partnerskimi
  • tworzenie sieci sprzedaży oraz optymalizacja kosztowo-efektywnościowa
  • monitorowanie i kreowanie najwyższych standardów pracy oraz jakości produktu
  • stałe rozszerzanie struktur dostawców i podwykonawców oraz nadzór nad prowadzonymi realizacjami

Wymagania:

  • przynajmniej 5-letnie doświadczenie na średnich lub wyższych stanowiskach menedżerskich
  • doświadczenie przy budowie lub zarzadzaniu zespołem min. 20 osobowym (najlepiej w kilku działach firmy)
  • doświadczenie w sprzedaży i marketingu
  • doświadczenie przy tworzeniu oraz negocjowaniu umów handlowych i partnerskich (przy współpracy z prawnikiem)
  • operacyjne doświadczenie w zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa
  • samodzielność i zdolności organizacyjne
  • doświadczenie przy wprowadzaniu mechanizmów i procedur w firmie usprawniającym pracę oraz poprawiających efektywność
  • znajomość obsługi Pakietu Microsoft (Word, Excel, Power Point)
  • wysokie umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • bardzo ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym i energicznym zespole
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego w jednej z najszybciej rozwijających się branż
  • elastyczna forma zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie i bardzo duża możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Green Capital S. A. z siedzibą w Warszawie 02-001 przy Aleje Jerozolimskie 85/ 21 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jestGreen Capital S. A. z siedzibą w Warszawie 02-001 przy Aleje Jerozolimskie 85/ 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy