Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

SELLWISE Szymon NegaczO firmie

4 8008 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego, którego praca polegać będzie na pozyskiwaniu i rozwoju sprzedaży w średnich i dużych firmach na terenie Polski. Nie będziemy rozpisywać się na temat zakresu Twoich obowiązków. Szukamy typowego huntera – kogoś, kto ze swojego słownika wykluczył słowo „niemożliwe”.

Szukamy kandydatów do pracy w poniższych regionach:

1. Region północno-zachodni: pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie

2. Region południowo-zachodni: wielkopolskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie

3. Region południowo-wschodni: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie

4. Teren całej Polski

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży do przemysłu, firm produkcyjnych, gdzie sprzedawałeś indywidualne rozwiązania,

  • Czujesz się swobodnie w sprzedaży zdalnej i pracy z telefonem

  • Wiesz, jak generować potrzeby klienta

  • Masz dużo zapału w rozwoju swoich kompetencji i uczeniu się o nowych produktach

  • Jesteś osobą zorientowaną na cel i konsekwentnie do niego zmierzasz

  • Jeśli dodatkowo masz wykształcenie techniczne – to znaczy, że powinniśmy porozmawiać!

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie oraz możliwości rozwoju

  • umowę o pracę lub B2B oraz premię za wyniki

  • szkolenia wstępne i rzetelny program wdrożenia

  • niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon).

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Pracodawca

Naszym klientem jest lider rynku dostarczający nowoczesne i ciekawe etykiety samoprzylepne oraz przejrzyste i profesjonalne oznakowanie produktów i opakowań podczas produkcji, magazynowania i transportu. Fundament firmy stanowi pasja jej właścicieli oraz ich 20- letnie doświadczenie w produkcji etykiet. Dołączając do firmy staniesz się częścią wykwalifikowanego i w pełni zaangażowanego zespołu, którego głównymi wartościami jest pasja, jakość oraz koncentracja na potrzebach klienta.