Oferta pracy

Business Development Manager

Electrum sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rozwój biznesu na rynku polskim, w odniesieniu do wybranych perspektyw biznesowych, segmentów rynku i produktów,

  • analiza potencjału rynku i ukierunkowanie na nowy biznes o największej wartości,

  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań,

  • aktywny udział w identyfikowaniu i pozyskiwaniu klientów,

  • analiza potrzeb klienta i dobór optymalnych rozwiązań,

  • prowadzenie negocjacji handlowych i ich finalizowanie, nadzór nad umowami handlowymi,

  • budowanie świadomości marki,

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników oferowanej usługi.

Nasze wymagania

  • odwagi, otwartości na aktywne budowanie, podtrzymywanie relacji z inwestorami,

  • znajomości ogólnopolskiego rynku projektów energii odnawialnych i technologii w tym zakresie – warunek konieczny,

  • proaktywnej postawy, wytrwałości w dążeniu do realizacji celów, dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, zarządzania informacją,

  • umiejętności negocjacyjnych,

  • umiejętności współpracy zespołowej,

  • doskonałej umiejętności planowania strategicznego oraz otwartości umysłu,

  • gotowości do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • wykształcenia wyższego,

  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2/C1,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B).

To oferujemy

  • samodzielność w działaniu,

  • możliwości rozwoju i udziału w innowacyjnych projektach,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dobrze zorganizowane środowisko pracy,

  • pracę w zespole wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów,

  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,

  • niezbędne na stanowisku narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Electrum sp. z o.o.

Electrum jest firmą technologiczną wyspecjalizowaną w przygotowaniu, kompleksowej realizacji i serwisowaniu (develop – establish – operate) projektów inwestycyjnych i obiektów z obszarów energetyki, przemysłu i budownictwa. Świadczymy pełen zakres usług – od Konsultingu i Project Development, przez Projektowanie, Inżyniering i Realizację, aż po Serwis i Eksploatację, czyli kompleksową obsługę infrastruktury elektroenergetycznej na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy

Swoje CV i list motywacyjny prześlij za pomocą przycisku "Aplikuj" w tytule wpisując „Business Development Manager”