Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GSD Software Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Wydawnicza 1/3, 92-333 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

GSD Software Polska Sp. z o.o.

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 24 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie nowych kontaktów oraz budowanie relacji biznesowych w sektorze MSP

  • rozwój oraz sprzedaż B2B naszych produktów na rynku polskim i zagranicznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 – zdolność swobodnej wypowiedzi

  • Zdolność do analitycznego myślenia oraz zainteresowanie tematyką gospodarczą (rynek B2B)

  • Bezproblematyczne budowania długotrwałych relacji biznesowych w sektorze MSP oraz Korporacji

Mile widziane

  • Sukcesy na polu sprzedaży B2B w branży IT

  • Orientacja na cel i konsekwentne dążenie do niego

  • Znajomość technik negocjacji

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie oraz możliwości rozwoju

  • dobre wynagrodzenie w oparciu o B2B i bardzo motywujące premie wynikowe

  • szkolenia wstępne i rzetelny program wdrożenia

  • współpracę z profesjonalnym zespołem IT, chętnie wspierającym nas na każdym kroku w aspektach merytorycznych

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy innowacyjnym dostawcą rozwiązań IT. Co dzień pomagamy wielu przedsiębiorstwom w innowacyjnym prowadzeniu i rozwoju ich biznesu. Pomagamy optymalizować infrastrukturę, doradzamy w zakresie doboru odpowiednich systemów i narzędzi, projektujemy i wdrażamy odpowiednie rozwiązania klasy ERP i EOD. Pracujemy z sektorem MŚP oraz korporacji w kraju, a w tej chwili rozpoczynamy pierwsze kroki by skalować nasze działania poza granice Polski.

Bardzo lubimy naszą pracę i cenimy sobie wyjątkową atmosferę nastawioną na współpracę, rozwój kompetencji i dobrą zabawę. Nasze multidyscyplinarne podejście oraz wysokie standardy działania, umożliwiają nam kompleksową realizację projektów.

Obecnie do naszego Zespołu szukamy Sales Manager’a, który razem z nami rozwijać będzie sprzedaż naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje