Oferta pracy

Business Development Manager

Cloud Services Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów wyznaczonych przez Spółkę poprzez rozwój sprzedaży B2B rozwiązań IT w tym: generowanie leadów, prowadzenie lejka sprzedażowego, zarządzanie procesem sprzedaży kompleksowych produktów i usług technologicznych,

  • aktywne poszukiwanie i kreowanie nowych obszarów dla rozwiązań informatycznych (udział w generowaniu potrzeb, rozwoju nowych produktów wobec Klientów Spółki),

  • realizacja nowych projektów w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby biznesowe Klientów,

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych, budowanie propozycji wartości oraz prezentacji dla Klientów,

  • negocjowanie warunków umów,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami, utrzymanie i rozwój relacji z otoczeniem biznesowym Spółki,

  • regularne raportowanie w CRM aktywności oraz postępu realizacji procesu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży projektów/produktów i usług IT (software) potwierdzone sukcesami sprzedażowymi w branżach: Retail, e-Commerce,

  • doświadczenie we współpracy z zespołami/działami technicznymi,

  • umiejętność prezentacji biznesowych oraz negocjacji handlowych popartej doświadczeniem,

  • samodzielność i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • umiejętność docierania do osób decyzyjnych i budowania relacji,

  • umiejętność definiowania potrzeb klienta,

  • umiejętność kreowania nowych rozwiązań,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • rzetelność, systematyczność i obowiązkowość,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i piśmie).

Mile widziane

  • wiedza i znajomość zagadnień z obszaru Marketing Automation.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów,

  • elastyczne godziny pracy,

  • wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie,

  • pakiet socjalny zawierający m.in. system szkoleń, dofinansowanie edukacji, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, zajęć rekreacyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

Cloud Services to Spółka funkcjonująca w obszarze nowych technologii. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy realizują kilkadziesiąt inicjatyw projektowych rocznie. Produkujemy platformy informatyczne dla Klientów Korporacyjnych i Biznesowych, ukierunkowane na podnoszenie efektywności procesów biznesowych. Specjalizujemy się przede wszystkim we wdrażaniu projektów realizujących i wspierających proces sprzedaży produktów i usług w kanałach elektronicznych.

Przewiń do profilu firmy