Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

Przedsiębiorstwo Handlowe TARASOLA Sp. z o. o. Sp. k.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • budowanie sieci partnerów na powierzonym obszarze (województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

  • analiza rynku oraz działań konkurencji na podległym terenie

  • ocena potencjalnych partnerów pod kątem potencjału sprzedażowego i spełniania określonych standardów sieci

  • zawieranie umów, negocjacje, koordynacja zawartych umów – pod kątem przestrzegania zobowiązań

  • współpraca z działem marketingu w zakresie dostosowania partnerów do standardów sieci

  • raportowanie wyników pracy oraz przedstawianie planów działań

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w budowaniu sieci dealerów, partnerów

  • doświadczenie w branży technicznej – produkcyjnej

  • umiejętności sprzedażowe, komunikatywność

  • umiejętność zarządzania czasem

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • wynagrodzenie podstawowe, plus system prowizyjny

  • samodzielne stanowisko handlowe na powierzonym obszarze

  • pakiet benefitów: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, vouchery spa, premie świąteczne, wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • vouchery spa

  • premie

Aplikowanie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia klikając w przycisk aplikowania

Producent nowoczesnych zadaszeń tarasowych i ogrodów wraz z systemami osłon bocznych.

Przewiń do profilu firmy