Oferta pracy

Business Development Manager

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K

  • Pana Balcera 6b, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Pana Balcera 6b

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na usługi transportowe

  • Utrzymywanie silnych i trwałych relacji z kluczowymi klientami

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • Identyfikacja nowych możliwości sprzedażowych u obecnych klientów

  • Realizacja wyznaczonych celów oraz planów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy

  • Analiza rynku i potrzeb klienta

  • Budowanie rozpoznawalności marki i kreowanie wizerunku firmy na rynku

  • Codzienna współpraca z zespołem spedycyjnym i działami wspierającymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług transportowych morskich lub drogowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego mile widziana

  • Samodzielność i doświadczenie w negocjacjach biznesowych

  • Umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Własny portfel klientów w transporcie morskim (zwłaszcza rynek USA) i/lub drogowym będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B i stabilne warunki zatrudnienia

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i transparentny system premiowy

  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji

  • Atrakcyjny wachlarz benefitów: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • System poleceń pracowniczych z wysokimi bonusami finansowymi

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Rozwój w strukturach firmy o międzynarodowym zasięgu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL z ponad 20-letnim doświadczeniem, działająca na terenie USA i Polski i specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

Jesteśmy firmą oferującą możliwość pracy, rozwoju i kariery w międzynarodowym środowisku. Tworzymy zgrany zespół, w którym liczą się ludzie, a jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem.

W związku z silnym rozwojem poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży usług transportowych (morskich lub drogowych) na stanowisko Business Development Manager.

Przewiń do profilu firmy