Oferta pracy

ONWELO S.A.

Business Development Manager

ONWELO S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Nałęczowska 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ważna 13 godzin
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ONWELO S.A.

Nałęczowska 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna rozbudowa portfolio klientów w Polsce i na rynkach zagranicznych

  • Umiejętne identyfikowanie potrzeb klientów (cross-selling, up-selling)

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz prezentacje pod potrzeby klienta, przy wsparciu wiedzy i doświadczeń ekspertów z działów Delivery

  • Negocjacja warunków umów z klientami

  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej firmy na rynku oraz swoją markę własną

  • Kreowanie wysokiego poziomu opieki nad zbudowanym portfelem klientów

Nasze wymagania

  • Masz min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług z sektora IT (mile widziane jest również doświadczenie w usługach outsourcingowych)

  • Posiadasz wiedzę i potwierdzone sukcesy zawodowe w obszarze sprzedaży rozwiązań IT (rozwój oprogramowania, rozwiązania chmurowe, BI/DWH, Big Data, automatyzacja, utrzymanie infrastruktury itp.)

  • Osiągasz założone cele sprzedażowe pod względem jakościowym i ilościowym

  • Posiadasz zaawansowaną znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikacje na poziomie biznesowym

  • Bardzo dobrze oceniasz swoje umiejętności z zakresu komunikacji i badania potrzeb klienta

  • Cechuje Cię samodzielność działania, przedsiębiorczość, nastawienie na realizację celów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne