Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijający się start-up, tworzony przez specjalistów i naukowców doświadczonych na arenie międzynarodowej w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych, inżynierii materiałowej i projektowania, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Cała Polska

    Zadania na stanowisku:

    • Koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy lub produktu,
    • Współpraca z działem R&D, szefami poszczególnych działów i zakładów produkcyjnych w działaniach mających na celu rozwój nowych produktów,
    • Analiza rynku oraz tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej i marketingowej firmy,
    • Weryfikacja zapotrzebowania płynącego z rynku,
    • Prowadzenie procesów komercjalizacji efektów prac badawczo-rozwojowych firmy,
    • Budowanie relacji B2B,
    • Ocena i rozwój nowych możliwości dla firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (chemiczne lub pokrewne),
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość branży tworzyw sztucznych,
    • Mile widziane doświadczenie w dziale R&D w międzynarodowym środowisku,
    • Praktyka w realizowaniu projektów badawczo-rozwojowych, pisania zgłoszeń patentowych będzie atutem,
    • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
    • Wysoka komunikatywność,
    • Otwartość na zmiany, innowacyjność,
    • Umiejętność organizacji własnej pracy,
    • Doświadczenie w zarządzaniu strategicznym, sprzedaży lub marketingu będzie atutem,

     Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Samodzielne stanowisko o dużej swobodzie działania,
    • Możliwość realnego wpływu na politykę i strategię sprzedażową firmy oraz kształtowania kierunku współpracy z obecnymi i przyszłymi klientami,
    • Udział w dużych i nowatorskich projektach,
    • Motywujący system wynagradzania i niezbędne narzędzia do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikowania na dole ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).