Business Development Manager

HALFING & PETERSEN

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w swojej branży

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu

  • Kontakty z kluczowymi klientami, pozyskiwanie kluczowych klientów

  • Budowanie zespołu i zarządzanie zespołem

  • ustalanie realizacja KPI,

  • monitoring rynku oraz analiza konkurencji,

  • przygotowywanie i realizowanie budżetów podległych jednostek

Wymagania pracodawcy

  • min. 3 lat doświadczenia na tożsamym stanowisku,

  • doświadczenie w branży farmaceutycznej/około farmaceutycznej lub automotive,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • wspieranie i motywowanie podległego zespołu,

  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,

  • samodzielność i proaktywność.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjny system premiowy,

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,

  • hybrydowy system pracy,

  • pakiet szkoleń,

  • samochód służbowy.