Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

Cloud Services Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży rozwiązań IT w oparciu o portfolio Spółki; prowadzenie procesu sprzedaży kompleksowych produktów i usług technologicznych

  • realizacja nowych projektów w odpowiedzi na potrzeby klientów,

  • aktywne poszukiwanie i kreowanie nowych obszarów dla rozwiązań informatycznych,

  • wsparcie w kształtowaniu i rozwoju produktów i oferty Spółki.

Nasze wymagania

  • warunek konieczny: minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży projektów/produktów IT (software) w branżach: finanse, bankowość, energetyka, telekomunikacja, media (telewizja cyfrowa i Internet), medyczna,

  • doświadczenie we współpracy z zespołami/działami technicznymi,

  • umiejętność prezentacji biznesowych oraz negocjacji handlowych poparta doświadczeniem,

  • samodzielność i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • umiejętność definiowania potrzeb klienta i kreowania nowych rozwiązań,

  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, negocjacyjnych i analitycznych,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację (w mowie i piśmie),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

Cloud Services Sp. z o.o.

Cloud Services to Spółka funkcjonująca w obszarze nowych technologii. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy realizują kilkadziesiąt inicjatyw projektowych rocznie. Produkujemy platformy informatyczne dla Klientów Korporacyjnych i Biznesowych, ukierunkowane na podnoszenie efektywności procesów biznesowych. Specjalizujemy się przede wszystkim we wdrażaniu projektów realizujących i wspierających proces sprzedaży produktów i usług w kanałach elektronicznych.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osób ambitnych, otwartych na wyzwania, zdeterminowanych do osiągania założonych celów i pozytywnie „zakręconych” na punkcie nowoczesnych technologii.