Logo Pracuj.pl

Business Development Manager

LEYTON POLAND sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnego cyklu sprzedażowego, począwszy od spotkania z klientem do podpisania umowy
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Zarządzanie portfolio potencjalnych klientów
  • Prowadzenie negocjacji umowy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Podróże służbowe w wyznaczonym terytorium

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży usług B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań oraz rozmów handlowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, inżynieria)
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego: min. poziom B2
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, chęć uczenia się, elokwencja, doskonałe umiejętności werbalne i niewerbalne

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz doświadczonym zespole sprzedażowym
  • atrakcyjny system premiowy
  • benefity pozapłacowe, np. karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna (MEDICOVER)
  • szkolenia
  • cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne
  • samochód służbowy, laptop, telefon

LEYTON POLAND sp. z o.o.

Leyton Poland jest częścią międzynarodowej firmy doradczej, której celem jest pomoc klientom w poprawie ich globalnych osiągnięć. Skupiamy się na ulgach B+R wspierających działalność innowacyjną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

Business Development Manager, mazowieckie