Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

Emplocity S.A.

umowa o pracę
10 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, takimi kanałami, jakie preferujesz :)

  • Rozpoznawanie, ale i kreowanie potrzeb klientów poprzez doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,

  • Realizacja celów sprzedażowych oraz rozwój długofalowych relacji z klientami,

  • Przygotowywanie prezentacji, ofert, prowadzenie spotkań i negocjacji, finalizacja kontraktów,

  • Prezentowanie oferty i rozwiązań firmy na eventach, konferencjach, webinarach,

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz dbanie o wspólny rozwój produktu.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów i rozwiązań IT / nowoczesnych technologii / SaaS / RPA do klientów korporacyjnych i enterprise

  • Pasja do sprzedaży i zainteresowanie tematyką nowych technologii,

  • Eksperymentowanie i poszukiwanie stale nowych dróg pozyskiwania klientów,

  • Samodzielne zarządzanie swoją pracą i procesem sprzedaży,

  • Zorientowanie nie tylko na wynik, ale też na satysfakcję klientów,

  • Znajomość języka angielskiego

  • Pozytywne nastawienie do świata, pracy i ludzi.

To oferujemy

  • Szybki rozwój poprzez dostęp do ciekawych projektów i nowych technologii,

  • Swobodę w działaniu - cenimy proaktywność, opieramy się na wynikach,

  • Możliwość współpracy z naprawdę topowymi firmami (liderami w swoich branżach),

  • Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie, w którym sam decydujesz ile zarabiasz w oparciu o prosty i czytelny system prowizyjny (podstawa+prowizja),

  • Świetny, zabawny i zgrany zespół, w którym stawiamy na koleżeństwo i wymianę myśli,

  • Atmosferę start-up’u, płaską strukturę, realny wpływ na kształt produktów,

  • Pracę 100% zdalną (lub w naszym biurze w centrum Warszawy),

  • Narzędzia pracy oraz prywatną opiekę medyczną.

O nas

Nasza firma jest producentem rozwiązań i oprogramowania oraz dostawcą usług w zakresie automatyzacji procesów, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, obsługi zadań poprzez zaangażowanie uniwersalnych oraz wysoko wyspecjalizowanych botów.

Nasza platforma bazuje na autorskich algorytmach przetwarzania danych, w oparciu o AI/ML, Data Science, adresuje kluczowe potrzeby widoczne współcześnie na rynku w obszarach HR, Marketingu, Obsługi Klienta, Sprzedaży. Jesteśmy zespołem zaangażowanych specjalistów IT, którzy z pasją rozwijają produkty wyprzedzające swój czas.

Obecnie rozwijamy zespół sprzedaży, aby nasze technologie i usługi adresować możliwie szeroko do rynku enterprise, największych organizacji w kraju i za granicą. Firma ma ugruntowaną pozycję, wypracowany model działania, w którym udało nam się zachować otwartą kulturę startup-u, dynamiczną i elastyczną, realizując jednak cele kojarzone z największymi korporacjami.

Dowiedz się więcej o nas na https://emplocity.com/pl/

Szukamy osoby zorientowanej na wyniki, przedsiębiorczej i samodzielnej, która wesprze nasz zespół sprzedaży. Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów i rozwiązań IT/nowoczesnych technologii/SaaS/RPA będzie niezbędne, podobnie jak kontakty wśród osób decydujących o ich zakupie wśród klientów enterprise.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a prześlij swoje CV poprzez przycisk Aplikuj.