Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

ELEROND sp. z o.o.

14 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów w branży przemysłowej, automatyki, robotyki oraz budownictwa na obszarze Niemiec i Polski

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • negocjowanie warunków współpracy

  • utrzymywanie relacji partnerskich z kontrahentami

  • definiowanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im rozwiązań

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

  • prowadzenie bieżących analiz rynku

  • organizacja i udział w międzynarodowych targach, konferencjach i spotkaniach

  • dbanie o najwyższe standardy obsługi i realizacji zleceń

  • badanie satysfakcji klientów

  • raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • biegła znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • samodzielność w realizacji zadań i projektów

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie – od 14.000,00 zł netto miesięcznie

  • zakwaterowanie podczas delegacji

  • samochód służbowy w segmencie D

  • prywatną opiekę medyczną Medicover w pakiecie Premium

  • ubezpieczenie podróżne

  • świadczenia urlopowe

  • przyjazną atmosferę

  • elastyczny czas pracy: 180 godzin miesięcznie (średnia liczona w okresie 12 miesięcy)

O nas

Jesteśmy jedną z największych firm inżynierskich w regionie. Działamy od wielu lat w obszarach nowoczesnych technologii. Realizujemy i serwisujemy instalacje przemysłowe w Polsce i Europie.