Business Development Manager (obszar opieki nad obecnym portfelem klientów)

Blue Media S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie relacji B2B z obecnymi i budowa relacji z nowymi Partnerami Blue Media,

  • rozwój produktowy u nowych i obecnych kontrahentów,

  • zwiększanie efektywności modeli współpracy,

  • negocjowanie warunków umów współpracy.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie we współpracy B2B,

  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych B2B,

  • umiejętność budowania i utrzymania relacji biznesowych,

  • dociekliwość, samodzielność i systematyczność w działaniu,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Mile widziane

  • szeroka wiedza z zakresu płatności, e-commerce, identyfikacja/weryfikacja, komunikacja,

  • pasja do tego, co robisz.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • elastyczne godziny pracy,

  • współpracę i udział w unikalnych projektach,

  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,

  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników,

  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Co dalej:

  • zapoznamy się z Twoją aplikacją,

  • skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!

Kilka słów o stanowisku:

Business Development Manager w Blue Media to osoba, która rozwija biznes poprzez współpracę z kluczowymi Kontrahentami w celu rozszerzenia zakresu świadczonych dla nich usług. BDM buduje relacje z klientami w oparciu o zaufanie i profesjonalizm. Jest to w naszej organizacji stanowisko Kierownicze, bez elementu zarządzania zespołem.