Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 20.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flexcraft Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, częścią grupy Flexcraft Group, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. W Polsce działamy od 1992 roku. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

    Obecnie dla naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Opole

    Zadania:

    • tworzenie strategii sprzedaży
    • aktywna sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz doradztwa personalnego
    • zwiększenie udziału w rynku przy realizacji celów związanych z kosztami i marżą
    • kreowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami
    • umacnianie pozycji marki poprzez działania reklamowe i marketingowe
    • ścisła współpraca z działem rekrutacji
    • przygotowywanie ofert sprzedażowych, negocjowanie warunków współpracy
    • monitorowanie rynku pracy tymczasowej

    Wymagania:

    • doświadczenie min. rok w sprzedaży B2B oraz
    • doświadczenie min. rok w budowaniu strategii sprzedaży
    • wiedza i doświadczenie w zakresie tworzenia planów sprzedażowo-marketingowych i efektywne ich wdrażanie
    • znajomość języka angielskiego w stopniu B2 lub wyższym
    • prawo jazdy kat. B
    • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, profesjonalizm, zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • niezbędne narzędzia pracy - telefon służbowy, laptop, Internet mobilny
    • samochód służbowy
    • pakiet opieki medycznej
    • udział w niezbędnych szkoleniach zawodowych, kursach i konferencjach
    • możliwość budowy zespołu sprzedażowego
    • wspaniałą atmosferę pracy

    Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, spełniasz wymagania i chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku APLIKUJ już dziś!