Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

Osram Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań wpływających na rozwój sprzedaży oraz produktów

  • Współudział w tworzeniu strategii sprzedażowej oraz produktowej

  • Pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży dla istniejących i przyszłych produktów

  • Intensywne rozwijanie sprzedaży nowych produktów w istniejących kanałach

  • Bieżąca współpraca z centralą w budowaniu portfolio produktowego

  • Monitorowanie trendów rynkowych i inspirowanie rozwoju asortymentu

  • Zarządzanie portfelem przydzielonych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych

  • Udział w opracowywaniu planów sprzedaży oraz ich realizacja do określonych grup docelowych

  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków kontraktów zgodnie ze standardami firmy

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

  • Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM

  • Analiza rynku i branży w powierzonym obszarze

  • Monitorowanie skuteczności podejmowanych działań

  • Okresowe raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane elektrotechniczne lub handlowe)

  • Znajomość branży motoryzacyjnej a w szczególności akcesoriów motoryzacyjnych oraz wyposażenia warsztatów

  • Wysokie kompetencje techniczne

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, negocjacyjnych oraz zorientowanie na wynik

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i proaktywna postawa

  • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją

  • Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane zaawansowanym)

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość rynku produkcji akcesoriów motoryzacyjnych w Azji

  • Znajomość polskiego rynku produkcji i dystrybucji oświetlenia, off-road, tuning i akcesoriów motoryzacyjnych

  • Znajomość techniki świetlnej

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Wsparcie marketingowe i techniczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników