Oferta pracy

Business Development Manager

Dekra w Polsce

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • analiza stanu rozwoju usług technicznych w Polsce (przede wszystkim usług dla budownictwa)

  • wskazanie możliwych kierunków rozwoju przy uwzględnieniu posiadanych zasobów własnych oraz możliwości współpracy z podmiotami powiązanymi z grupy DEKRA (w tym z Niemiec, Francji, Czech, Szwecji, Holandii

  • opracowanie programu rozwoju sprzedaży i realizacji usług dla budownictwa

  • wyznaczenie ramowych warunków współpracy z klientami

  • wdrożenie programu rozwoju usług technicznych, w tym dla przemysłu

  • analiza i monitorowanie wyników pracy z klientami

  • bieżąca ocena rynku, ocena ryzyka

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu relacji z potencjalnymi klientami w sektorze dużych przedsiębiorstw, w tym przemysłowych

  • kontakty wśród przedsiębiorstw na terenie kraju

  • doskonałe umiejętności prezentacji, negocjacji i oceny ryzyka

  • skuteczność w działaniu, popartego wcześniejszymi sukcesami

  • znajomość rynku przemysłowego

  • wysoka aktywność w działaniu i motywacja do pracy

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • min. pięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z dużymi przedsiębiorstwami

To oferujemy

  • możliwość budowania od podstaw biznesu oraz tworzenia własnego środowiska pracy

  • pracę w międzynarodowym otoczeniu

  • pracę w regionie Wielkopolskim

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • przyjazna kultura organizacyjna

  • przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy