Oferta pracy

Business Development Manager

Pracuj.pl dla Firm

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy

  • Współpraca przy opracowaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży B2B

  • Wdrażanie i rozwój narzędzi technologicznych poprawiających skuteczność kanału sprzedaży

  • Współpraca z działem operacyjnym i produkcji

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie kontaktu z obecnymi

  • Przygotowywanie prezentacji dla Klienta

  • Tworzenie skutecznej komunikacji sprzedażowej i posprzedażowej.

  • Zawieranie umów zgodnie z obowiązujacymi przepisami

  • Sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych

  • Koordynowanie procesu zamówienia i produkcji

  • Uczestnictwo w targach na terenie całej Europy

Nasze wymagania

  • 3-5 letnie doświadczenie w zarządzaniu rozwojem biznesu, na stanowisku dyrektora sprzedaży lub analogicznym

  • Znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny (międzynarodowe środowisko pracy)

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Znajomość rynku

  • Umiejętność zarządzania projektem i podległym zespołem

  • Motywacja do działania

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w branży wystawienniczej (projektowanie, budownictwo)

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub hiszpańskiego, francuskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • Pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, będącą częścią grupy z biurami m.in. w USA, Niemczech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery

  • Podróże służbowe na terenie całej Europy

RADON sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy firm z siedzibą w Niemczech, Las Vegas i Dubaju. Wiodący lider wśród producentów stoisk targowych z długa listą zadowolonych klientów z całego świata. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w branży stoisk targowych i długą listę zadowolonych klientów. W swojej ofercie posiadają usługi stoisk targowych na zamówienie, stoisk modułowych, piętrowych stoisk targowych i stoisk pawilonowych w całej Europie. Firma, która ożywia kreatywne projekty stoisk poprzez produkcję stoisk targowych i pomaga organizacjom zwiększyć biznes i widoczność na rynku. Zakład produkcyjny znajduje się w Zielonej Górze a nowy oddział firmy w Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy