Oferta pracy

Business Development Manager

Atalian Poland Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów, przygotowywanie prezentacji, ofert, budżetów, koncepcji świadczenia usług, itd.;

  • rozwój linii biznesowych poprzez prowadzenie projektów komercyjnych i współpraca z klientami;

  • rozwój usług, wprowadzanie innowacji oraz poszukiwanie nisz rynkowych;

  • stworzenie i zarządzanie własnym portfelem klientów oraz uczestniczenie w procesach decyzyjnych dotyczących budżetowania;

  • przeprowadzanie wizji lokalnych oraz udział w spotkaniach i negocjacjach z klientami;

  • negocjowanie umów oraz uzgadnianie i wprowadzanie zapisów do dokumentów;

  • monitorowanie rynku oraz konkurencji, udział w kongresach, konferencjach i innych imprezach branżowych;

  • miesięczne, kwartalne oraz roczne dostarczanie celów biznesowych i wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letniego doświadczenia w dziale sprzedaży usług Facility Management-

  • doświadczenia w kalkulacji i sprzedaży usług technicznych, ze znajomością cen i branży.

  • wykształcenia wyższego;

  • umiejętności interpersonalnych, nawiązywania oraz utrzymywania relacji z szerokim spektrum osób oraz umiejętności organizacyjnych;

  • znajomości jęz. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;

  • doświadczenie w branży mile widziane.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjny system prowizyjny zależny od uzyskanych wyników;

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;

  • możliwość rozwoju i szkoleń;

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, auto służbowe, telefon);

  • opiekę medyczną;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracowniczy program emerytalny

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV korzystając z przycisku "Aplikuj teraz".

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Eur, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych, cateringu oraz ochronie.

Przewiń do profilu firmy