Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager - Programmatic

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy Business Development Managera, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż i nawiązywanie nowych kontaktów z Klientami z branży retail i reklamy.

    W proxi.cloud jesteśmy dostawcą rozwiązań dla marketingu opartych o kontekst lokalizacji. Naszym celem jest pomoc Partnerom w dostarczaniu ich klientom spersonalizowanej komunikacji we właściwym miejscu i czasie oraz reklamy. Tworzymy technologię umożliwiającą zarządzanie interakcjami z klientem tam gdzie miejsce i czas ma szczególne znaczenie.
    Miejsce pracy: Poznań

    OPIS STANOWISKA:

    • Nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami i istniejącymi klientami oraz zarządzanie procesem sprzedażowym
    • Prezentacja produktów i rozwiązań Proxi.cloud osobiście oraz z wykorzystaniem narzędzi teleinformatycznych
    • Zrozumienie wymagań klientów i umiejętność trafnej identyfikacji możliwych rozwiązań produktowych oferowanych przez Proxi.cloud
    • Wspieranie członków zarządu w budowaniu nowych możliwości biznesowych i rozszerzaniu istniejącej bazy klientów
    • Przetwarzanie zapytań ofertowych klientów od wstępnych analiz wymagań, po prezentację oferty aż do zakończenia projektu
    • Umiejętność doskonalenia prezentacji sprzedażowych i tworzenia pisemnych dokumentów ofertowych
    • Budowanie i rozwijanie długoterminowych relacji biznesowych
    • Rozpoznanie potencjału klientów  i wykorzystanie faktu działania na rozwijającym się rynku

    PROFIL KANDYDATA:

    • Posiadanie wiedzy z zakresu marketingu, reklamy, jak również wiedzy z wykorzystania nowych technologii w marketingu
    • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT, reklamowych, marketingowych lub podobnych
    • Umiejętność radzenia sobie z wymagającymi klientami i czerpania przyjemności z docierania do nowych klientów
    • Posiadanie instynktu do oferowania nowych rozwiązań biznesowych dla Klientów jak również rozwijanie sieci Partnerów oferujących rozwiązania Proxi.cloud
    • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i kontakty na poziomie menedżerów wyższego szczebla
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, społeczne i negocjacyjne, a także niestrudzone zaangażowanie i determinacja
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
    • Prawo jazdy kategorii B

    MILE WIDZIANE:

    • Umiejętność korzystania z narzędzi wspierających proces sprzedaży: Pipedrive, Slack, G suite, Trello
    • Znajomość ekosystemu reklamowego Programmatic (Adform, DoubleClick)

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Wysokiej jakości sprzęt do pracy (Macbook)
    • Portfolio ciekawych klientów krajowych i międzynarodowych
    • Pracę w młodym zespole i przy ciekawych, innowacyjnych projektach
    • Pracę w Poznaniu, w samym centrum Jeżyc, w wieżowcu klasy A na 9 piętrze z pięknym widokiem na miasto
    • Możliwość pracy zdalnej z Warszawy
    • Rozwój własnych kompetencji zawodowych poprzez udział w konferencjach i szkoleniach

    Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

    UTALENTOWANY ZESPÓŁ
    ELASTYCZNE GODZINY
    SPRZĘT
    POBLISKIE RESTAURACJE
    ŚWIETNE BIURO
    BUDŻET SZKOLENIOWY
    OPCJE UDZIAŁOWE
    ROCZNY BONUS
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.