Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Business Development Manager - rozwiązania IT

SellWise

umowa o pracę
8 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż rozwiązań IT do klientów polskich i zagranicznych

  • Rozwijanie w firmie New Business

  • Obsługa leadów inboundowych

  • Kwalifikacja leadów wg przygotowanego skryptu

  • Prowadzenie całości procesu sprzedażowego

  • Odpowiedzialność za przeprowadzenie klienta przez cały proces sprzedaży oraz obsługę podczas trwania projektu

  • Realizacja założonych KPI

  • Raportowanie pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT dla klientów z sektora B2B

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych oraz doradczych, przeprowadzaniu klientów przez proces sprzedaży

  • Silna postawa proaktywna

  • Umiejętność badania potrzeb klienta, negocjacji, tworzenia ofert oraz budowania silnych relacji

  • Duża samodzielność w działaniu oraz planowaniu pracy we wsparciu CRM

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (B2-C1)

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne kierunki)

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do firmy w najlepszym jej momencie na nowo utworzone stanowisko

  • Pracę w 100% zdalną, więc możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 8 000 – 12 000 zł netto na podstawie umowy B2B lub odpowiadająca temu kwota na umowie o pracę

  • Wysokie prowizje uzależnione od wyników sprzedaży i realizacji KPI

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy – laptop, telefon, dostęp do płatnych narzędzi i programów wspierających sprzedaż

  • Stabilną pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (z bardzo elastycznym podejściem)

  • Benefity takie jak ubezpieczenie na życie, fundusz na szkolenia i dodatek do nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

SellWise

Sellwise to firma świadcząca usługi konsultingu w obszarze sprzedaży i marketingu. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, od kilku miesięcy rozwijamy naszą nową linię biznesową, jaką są rekrutacje. Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców i szefów sprzedaży, a nasi klienci doceniają nas za kompleksowość i doradczy charakter usługi.

Przewiń do profilu firmy

O firmie

Naszym klientem jest Częstochowski Software House, który tworzy dedykowane systemy IT dla swoich klientów. Stworzyli między innymi oprogramowanie używane przez topowe banki w Polsce oraz narzędzie flotowe do indeksacji samochodów.

Dotychczasową sprzedażą osobiście zajmowali się właściciele oraz Project Managerowie, lecz nadszedł czas na zbudowanie zespołu Sprzedażowego z prawdziwego zdarzenia!

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży systemów IT oraz wiesz, jak poprowadzić sprzedaż by wyjść poza Polskę, to znak, że szukamy właśnie Ciebie – a Ty świetnie odnajdziesz się na tym stanowisku.

Dołącz do zgranego zespołu, który wspiera na każdym etapie pracy oraz daje duże możliwości rozwoju!

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.