Administratorem danych osobowych jest AxxonSoft Europe Sp. z o.o. 31-513 Kraków UL. OLSZAŃSKA 5H, NIP: 6751744833. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
AXXONSOFT EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Business Development Manager - rynek europejski

AXXONSOFT EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii rozwoju sprzedaży w wybranych krajach Europy

  • Współpraca z siecią biur regionalnych

  • Zarządzanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami/partnerami kluczowymi

  • Posiadanie dogłębnej wiedzy na temat produktów i oferty firmy

  • Tworzenie ofert handlowych oraz

  • Identyfikowanie mocnych stron biznesu i potrzeb klientów

  • Śledzenie trendów w branży

  • Planowanie sprzedaży

  • Przekazywanie wiedzy o nowych produktach potencjalnym klientom/partnerom

  • Udział w wydarzeniach branżowych, targach, konferencjach, webinarach itp.

  • Dostarczanie kierownictwu informacji zwrotnych oraz raportów

  • Współtworzenie strategii działań promocyjnych z działem marketingu

  • Nadzorowanie kwestii technicznych i rozwoju produktu w oparciu o wymagania klienta

  • Zapewnienie wiarygodnych informacji zwrotnych i wsparcia posprzedażowego

  • Przekształcenie pracowników początkujących w wartościowych sprzedawców

  • Udział w negocjacjach i koordynacja prac nad realizacją kontraktów

Nasze wymagania

  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i prezentacyjnych

  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Umiejętność negocjowania i rozwiązywania konfliktów

  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju biznesu

  • Wysoki poziom motywacji oraz umiejętność motywowania zespołu

  • Dyspozycyjność i możliwość odbywania podróży służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku ds. rozwoju biznesu, kierownika sprzedaży lub podobnym

  • Doświadczenie w branży IT lub security

  • Znajomość rynku VMS / CCTV / PSIM będą dodatkowym atutem

  • Inne języki będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Dynamiczny system premiowania

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji na samodzielnym stanowisku

  • Elastyczny system pracy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji

  • Ścisłe wsparcie działu technicznego i marketingu

  • Różnorodność wykonywanych czynności

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Opis stanowiska

AxxonSoft Europe poszukuje ambitnego, energicznego Business Development Managera.

Będziesz na pierwszej linii dynamicznego rozwoju międzynarodowej firmy, a Twoim zadaniem będzie zarządzanie strukturą handlową w Europie oraz tworzenie i stosowanie skutecznej strategii rozwoju biznesu.