Administratorem danych osobowych jest AxxonSoft Polska Sp. z o.o. 31-513 Kraków UL. OLSZAŃSKA 5H, NIP: 6751491622 . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
AxxonSoft Polska Sp. z o.o.

Business Development Manager - rynek polski

AxxonSoft Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Olszańska 5h, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Olszańska 5h

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii rozwoju sprzedaży

  • Współpraca z kluczowymi partnerami handlowymi

  • Zarządzanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • Posiadanie dogłębnej wiedzy na temat produktów i oferty firmy

  • Opracowanie ofert handlowych i wsparcie przedsprzedażowe

  • Śledzenie trendów w branży

  • Planowanie sprzedaży

  • Przekazywanie wiedzy o nowych produktach potencjalnym klientom/partnerom

  • Udział w wydarzeniach branżowych, targach, konferencjach, webinarach itp.

  • Dostarczanie kierownictwu informacji zwrotnych oraz raportów

  • Współtworzenie strategii działań promocyjnych z działem marketingu

  • Nadzorowanie kwestii technicznych i rozwoju produktu w oparciu o wymagania klienta

  • Zapewnienie wiarygodnych informacji zwrotnych i wsparcia posprzedażowego

  • Udział w negocjacjach i koordynacja prac nad realizacją kontraktów

Nasze wymagania

  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i prezentacyjnych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność negocjowania i rozwiązywania konfliktów

  • Umiejętność planowania oraz dobra organizacja pracy

  • Projektowanie i realizacja strategii rozwoju biznesu

  • Wysoki poziom motywacji oraz umiejętność motywowania zespołu

  • Dyspozycyjność i możliwość odbywania podróży służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B

  • Znajomość branży security / IT

  • Znajomość rynku VMS / CCTV / PSIM lub instalacji niskoprądowych

  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Dynamiczny system premiowania

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji na samodzielnym stanowisku

  • Elastyczny system pracy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji

  • Ścisłe wsparcie działu technicznego i marketingu

  • Różnorodność wykonywanych czynności

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

AxxonSoft jest wiodącym producentem oprogramowania VMS (Video Management Software) oraz PSIM (Physical Security Information Management). Produkty służą do zarządzania obrazem w systemach CCTV IP, telewizji analogowej oraz do integracji systemów bezpieczeństwa (KD, SSWiN, SSP i inne). AxxonSoft istnieje na rynku ponad 17 lat. Zatrudnia ponad 350 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiada ok. 50 oddziałów na całym świecie i współpracuje z ponad 2500 przedsiębiorstwami zajmującymi się systemami bezpieczeństwa.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

AxxonSoft Polska poszukuje ambitnego, energicznego Business Development Managera.

Będziesz na pierwszej linii dynamicznego rozwoju międzynarodowej firmy, a Twoim zadaniem będzie zarządzanie strukturą handlową w Polsce oraz tworzenie i stosowanie skutecznej strategii rozwoju biznesu.