Business Development Manager (Rynek Turecki)

Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • W obszarze sprzedaży:

  • Opracowywanie koncepcji i rozwiązań logistycznych dla klientów w oparciu o rozwój rynku i spółki.

  • Pozyskiwanie klientów i zleceń w relacji Turcja – Polska - Turcja w zakresie produktów FTL / LTL / drobnica międzynarodowa.

  • Przekładanie oczekiwań klienta na oferty i zamówienia oraz zapewnienie ich realizacji po najatrakcyjniejszej stawce z najlepszą możliwą obsługą.

  • Negocjowanie z klientami warunków współpracy, standardów obsługi, sporządzanie umów i monitorowanie ich realizacji.

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów, oferowanie wsparcia, terminowe informowanie o usługach i rozwoju, przedstawianie nowych propozycji, identyfikowanie okazji handlowych.

  • Badanie szans i możliwości rozwoju spółki na rynku tureckim.

  • Wsparcie działań promocyjnych, przygotowywanie kampanii marketingowych.

  • Operacyjne i handlowe wsparcie działu sprzedaży w promocji produktu (przygotowywanie i dostarczanie raportów handlowych o klientach oraz przekazywanie ich współpracownikom).Współodpowiedzialność za proces sprzedaży.

  • W obszarze optymalizacji i nadzoru nad procesami:

  • Regularny kontakt z istniejącymi klientami w celu doradztwa, zapytań o cenę, terminów dostaw, zmiany warunków współpracy.

  • Nadzór nad procesem obsługi klienta i prowadzonymi działaniami operacyjnymi.

  • Optymalizacja w obszarze rozwiązań transportowych i rozwój nowych możliwości w obszarze produktu.

  • Operacyjne monitorowanie jakości świadczonych usług oraz podejmowanie działań prowadzących do poprawy pożądanych rezultatów i wyników.

Podział czasu pracy
70%

Praca zdalna

30%

Regularne wizyty w biurze w Warszawie

Nasze wymagania

  • Jesteśmy otwarci na osoby z całej Polski gotowe do regularnych wizyt w Warszawie (maks. kilka wizyt w miesiącu).

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Znajomość procesów i systemów logistycznych.

  • Znajomość rynku tureckiego, jego specyfiki i klientów działających na tym rynku.

  • Podstawowa wiedza z zakresu ADR i odpraw celnych.

  • Znajomość rynku transportowego (przewoźnicy, spedytorzy, europejskie usługi liniowe, konkurencja).

  • Znajomość procesów handlowych i podstawowa wiedza z zakresu marketingu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów we współpracy z wspierającym Cię przełożonym i zespołem.

  • Możliwość rozwoju kompetencji z różnych obszarów w działaniu: kompetencji sprzedażowych i operacyjnych.

  • Dużą stabilność i poczucie bezpieczeństwa.

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport współfinansowaną przez firmę.

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika i najbliższych członków jego rodziny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Cel funkcji:

Budowa potencjału w obszarze sprzedaży i organizowania nowego działu w spółce do obsługi rynku Turcja – Polska – Turcja. Pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o intensywny wzrost biznesu przy zapewnieniu wysokich parametrów jakościowych produktu, współtworzenie i zarządzanie nowym zespołem odpowiedzialnym za rozwój rynku tureckiego, nadzór nad procesami operacyjnymi, współpraca z oddziałami grupy Rhenus w Turcji.

Miejsce w organizacji:

BDM podlega i otrzymuje wytyczne od Dyrektora Produktu Drobnica Międzynarodowa we współpracy z Dyrektorem Sprzedaży.

Co ponad to? U nas znajdziesz #dobrepołączenie:

  • Tradycji z innowacyjnym podejściem. W grupie wypracowaliśmy wiele dobrych praktyk, którymi chętnie dzielimy się z naszym zespołem. Jednocześnie cały czas się rozwijamy- biznesowo i operacyjnie. RFL to nowa spółka w grupie. Z nami możesz wdrażać swoje pomysły!

  • Bezpieczeństwa globalnej grupy z pracą w kameralnym zespole.

  • Lokalnych i międzynarodowych możliwości rozwoju Nasz zespół cały czas się rozwija, a Ty możesz rozwijać się razem z nim!

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację. Jesteśmy nową spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska, która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania na międzynarodowym transporcie drogowym i dystrybucji krajowej.

Rozwijamy się i z entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Wspólnie z naszymi partnerami intensywnie budujemy sieć dystrybucji międzynarodowej i krajowej. Cechuje nas wysoka jakość usług, którą chcemy cały czas podnosić.

W związku z tworzeniem dedykowanego działu do obsługi rynku tureckiego w zakresie międzynarodowych transportów drogowych (w tym multimodalnych) poszukujemy osoby na stanowisko: Business Development Manager (obsługujący rynek turecki).

Przewiń do profilu firmy