Oferta pracy

Business Development Manager - Salesforce

SII Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i na rynkach międzynarodowych

  • Sprzedaż konsultacyjna rozwiązań biznesowych opartych o produkty Salesforce (salesforce.com)

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania sprzedażowe (głównie cold calling)

  • Współtworzenie skutecznej strategii dla obszaru rozwiązań Salesforce

  • Ścisła współpraca z działem projektowym w celu budowania i optymalizacji oferty Sii

  • Tworzenie ofert i prezentacji sprzedażowych

  • Negocjowanie warunków współpracy

  • Współpraca z Działem Marketingu przy organizacji eventów sprzedażowych (śniadania biznesowe, wystąpienia na konferencjach, warsztaty)

  • Współpraca z firmą Salesforce

  • Budowanie i rozwój długofalowych relacji z klientami

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i KPI

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe w sprzedaży konsultacyjnej rozwiązań biznesowych (B2B)

  • Znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych

  • Znajomość branży IT oraz procesów biznesowych (sprzedaż, marketing)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym – klient musi Cię nie tylko zrozumieć, ale także polubić

  • Umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji biznesowych – ważna jest pewność siebie i wiara w usługę, którą sprzedajemy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym i zmiennym środowisku

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną i sprawdź swoje oczekiwania

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich oczekiwań

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Dodatkowe informację

Do Centrum Kompetencyjnego Salesforce w Sii poszukujemy Business Development Managera. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Salesforce’a, współpracujemy z klientami z całego świata przy projektach wdrożeniowych, oferujemy wielokanałowe rozwiązania, usługi doradcze i szkolenia.

Nasz zespół liczy już ponad 80 ekspertów w całej Polsce! Jeśli masz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów oraz cechuje Cię swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych – dołącz do nas i miej realny wpływ na rozwój Sii oraz naszego Centrum.