Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Business Development Manager

Spedimex Sp. z o.o.

  • Wiejska 166, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wiejska 166

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • rozwój produktu drobnicy międzynarodowej

  • kontakt z partnerami na terenie EU

  • współtworzenie oraz realizacja założeń budżetowych

  • pozyskiwanie strategicznych klientów dla Spółki

  • prowadzenie prezentacji handlowych, przygotowywanie ofert i projektów transportowych

  • negocjowanie warunków handlowych

  • aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów w obszarze dystrybucji

  • ścisła współpraca z działami operacyjnymi spedycji krajowej oraz międzynarodowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość branży TSL

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy z klientami strategicznymi

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • znajomość języka angielskiego (komunikatywna)

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, otwartość

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • realną możliwość rozwoju zawodowego

  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków

  • sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!

  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole #SpedimexTeam!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • konkursy dla pracowników

  • konkursy dla dzieci pracowników

Etapy rekrutacji
1

analiza CV

2

rozmowa rekrutacyjna

3

informacja zwrotna

O nas

Witaj w Spedimex, miejscu gdzie od 30 lat tworzymy rozwiązania dla łańcucha dostaw. Jesteśmy obecni w 13 lokalizacjach w Polsce. Codziennie, ponad 2000 pracowników Spedimex dba o to, aby produkty z naszych magazynów, jak najszybciej trafiły do swoich nowych właścicieli. Każdego dnia dostarczamy przesyłki w niemalże w każdy zakątek Polski i Europy. Razem tworzymy wyjątkowy zespół #SpedimexTeam. Dołącz do nas i zostań jego częścią!

Przewiń do profilu firmy