Business Development Manager - Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w kreowaniu strategii sprzedaży produktów i/lub usług oferowanych przez Instytut i jej realizacja

  • Identyfikacja i budowa relacji z klientami z sektora publicznego, prywatnego oraz korporacyjnego

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i spotkań z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami i partnerami biznesowymi

  • Inicjowanie oraz współorganizacja prezentacji dedykowanych oraz wystąpień na konferencjach i targach

  • Współpraca z komórkami merytorycznymi w ramach prac związanych z modyfikacjami oferowanych rozwiązań

  • Koordynacja procesu obsługi zapytań od klientów

  • Koordynowanie procesu ofertowego

  • Inicjowanie działań marketingowych

  • Analiza i monitorowanie działań konkurencji

  • Raportowanie i prezentowanie wyników swoich prac

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (atutem będzie wykształcenie techniczne)

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B i/lub B2G

  • Komunikatywność i umiejętność prezentacji

  • Umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne

  • Wysoka kultura osobista

  • Wytrwałość w dążeniu do celu i proaktywna postawa

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych na rynkach międzynarodowych

  • Znajomość branży lotniczej, kosmiczną lub dronów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • rowerownia - zadaszone miejsca na rowery, suszarnie, przebieralnie, prysznice oraz miejsce do serwisowania rowerów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy

do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, i energetycznego jak: General Electric oraz Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, transportowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacje Produkujące i Obsługowe.

Przewiń do profilu firmy