Business Development Manager – Specjalistyczna Chemia Budowlana

BOLIX S.A.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży w nowych grupach produktowych w Polsce
  • Wspieranie rozwoju biznesu w krajach Europy Wschodniej
  • Budowanie i rozwój organizacji handlowej
  • Tworzenie polityki handlowej dla segmentu i regionu

Nasze wymagania

  • Samodzielność, inicjatywa i przedsiębiorczość
  • Zdolność planowania długookresowego i skutecznej realizacji strategii
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w budowaniu strategii i zarządzaniu sprzedażą produktów z grupy materiałów budowlanych
  • Doświadczenie / znajomość rynku chemii budowlanej, farb itp. będzie atutem
  • Doświadczenie w kierowaniu i budowaniu zespołu handlowców
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość języka rosyjskiego mile widziana
  • Gotowość do okresowych wyjazdów zagranicznych

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bliska praca z Zarządem firmy w strukturach międzynarodowych,
  • Możliwość samodzielnego działania, współtworzenia i rozwoju nowych biznesów
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Business Development Manager – Specjalistyczna Chemia Budowlana, podkarpackie