Business Development Manager - Spedytor Morski i/lub Lotniczy

KMLOGISTICS K. KUCZUR M. ROSIŃSKI sp.j.O firmie

  • Lębork, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Jesteśmy znaną na polskim i międzynarodowym rynku branży TSL firmą z dużym potencjałem i ambicjami.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

Project Sea & Air

Poszukujemy ambitnej osoby, której potencjał znacznie przewyższa aktualnie wykonywane zadania.  Jeżeli czujesz, że potrafisz coś więcej, chcesz być odpowiedzialny za budowanie czegoś nowego, masz głowę pełną pomysłów, a jednoczenie realizujesz założone cele- to Ciebie szukamy!!!

Zadania

  • Opracowywanie strategii rozwoju działu
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług
  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • Koordynowanie działań transportowych i dbanie o terminowość zleceń
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z odprawami celnymi oraz transportem
  • Budowanie długofalowej współpracy z armatoram

Wymagania

  • Dynamizm w działaniu oraz inicjatywa w prowadzony sprawach
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku spedytor morski i/lub lotniczy
  • Doskonała znajomość rynku przewozów morskich i/lub lotniczych
  • Wiedza z zakresu przepisów i regulacji dotyczących handlu zagranicznego
  • Zaangażowanie i dokładność wykonywania powierzonych obowiązków
  • Pozytywne nastawienie i chęć do rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju osobistego, powiązaną z realnym kształtowaniem rozwoju firmy
  • Pracę z dużymi i ciekawymi firmami na polskim rynku i w środowisku międzynarodowym
  • Przyjazne środowisko pracy wspierające dzielenie się wiedzą, wspólny rozwój i tworzenie innowacji
  • Bardzo dobry potencjał do rozwoju biznesu, wynikający z pozycji i profilu firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Miejsce Pracy: Bydgoszcz
lub Home Office
 (przy ugruntowanej współpracy możliwość stworzenia oddziału firmy)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy