Oferta pracy

Business Development Manager

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 18 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Obsługa handlowa klientów firmy i ich rozwój poprzez sprzedaż nowych produktów i rozwiązań technologicznych wspierających procesy biznesowe

  • Realizowanie celów sprzedażowych

  • Negocjowanie kontraktów

  • Współtworzenie strategii rozwoju rynku, badanie rynku i praca na systemie CRM

  • Realizacja działań marketingowych i promocyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia na stanowisku Managera Sprzedaży

  • Dobrej znajomość języka angielskiego

  • Znajomości procesów biznesowych

  • Umiejętności technicznych

  • Komunikatywności i pewności siebie

  • Umiejętności diagnozowania potrzeb klienta

  • Umiejętności analizy wyciągania wniosków, identyfikacji trendów rynkowych

Pracodawca oferuje

  • Prowizję od sprzedaży

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do żłobka i przedszkola

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie zaaplikuj do Nas!:)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 1333