Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager - Transition Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 2019-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Business Development Manager / Transition Manager
    Nr ref. 01/52B/Wro
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • wspieranie sprzedaży usług "Application Development & Maintenance" do aktualnych i potencjalnych klientów Capgemini (głównie Niemcy, UK, Skandynawia), ze szczególnym uwzględnieniem usług dostarczanych z Nearshore Center z Wrocławia;
    • solutioning – planowanie i budowanie potencjalnych rozwiązań (często przy wsparciu dedykowanego zespołu tworzącego oferty). Estymacja kosztów, analiza ryzyka i wykonalności rozwiązania;
    • prezentacja rozwiązań w ramach Capgemini jak i przed klientem;
    • planowanie i prowadzenie tranzycji serwisów realizowanych w lokalizacjach klienta do Polski (do Software Solution Center);
    • planowanie i wspieranie transformacji serwisów do modeli ze zdalnym (z punktu widzenia klienta), a w szczególności rozproszonym delivery;
    • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i innymi jednostkami Capgemini.

    Profil idealnego kandydata:

    • doświadczenie w tranzycji serwisów lub projektów;
    • doświadczenie w pracy z zagranicznymi klientami i międzynarodowymi zespołami delivery;
    • doświadczenie w roli Service Delivery Managera (prowadzenie serwisów);
    • umiejętność dobrej analizy potrzeb klienta (oraz analiza zapytań ofertowych);
    • dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Bogatą ofertę szkoleń zawodowych i językowych
    • PKUP przy pracy twórczej
    • Prywatną  opiekę medyczną
    • Pakiet ubezpieczeniowy
    • Elastyczny czas pracy
    • Wsparcie w relokacji
    • Parking samochodowy oraz boks na rowery
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony
    • System kafeteryjny
    • Imprezy integracyjne
    • Nieodpłatną kartę Multisport oraz firmowe drużyny sportowe
    • MasterBenefit abonament samochodowy

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

    Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą naszego
    formularza aplikacyjnego

    www.capgeminisoftware.pl/kariera

    Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.