Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager w branży TSL

Mako TSL Błażej Makurat

  • Dmowskiego 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Dmowskiego 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów eksportujących i importujących swoje towary z/ do Polski

  • Opracowanie i rozwój strategii sprzedaży firmy

  • Bezpośredni udział w procesie sprzedaży oraz utrzymywaniu dobrych relacji z klientem

  • Budowanie bazy potencjalnych klientów

  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • Negocjowanie warunków handlowych i operacyjnych z klientami

  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Monitorowanie rynku branży TSL

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy z klientami kontraktowymi

  • Proaktywna postawa, wytrwałość w dążeniu do realizacji celu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość nowoczesnych technik i metod sprzedażowych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (kilka razy w miesiącu)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne i negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego

To oferujemy

  • Umowa B2B

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Kompleksowe szkolenie wstępne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie do okularów

  • bonus i paczki świąteczne

  • bezpłatne lekcje języka niemieckiego

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa online

3

Spotkanie w siedzibie firmy

4

Decyzja

Jesteśmy Polską firmą spedycyjną działającą na rynku europejskim od 2011 roku. Głównym obszarem naszych działań są busy plandeki do 3,5 tony. Dysponujemy już flotą ponad 800 aut.

Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Przez ponad 10 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa, zatrudniającej kilkanaście osób, do średniej wielkości firmy zatrudniającej ponad 220 pracowników na umowach o pracę.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje