Oferta pracy

Business Development Manager w dziale M&A

POLSKIE ePŁATNOŚCI S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Menedżer

Polskie ePłatności specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, zapewniając obsługę transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację innych usług z wykorzystaniem terminali POS. Polskie ePłatności znajdują się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności kartowych. Wspólnie wyznaczamy sobie nowe cele i nie boimy się wierzyć w to, że osiągniemy znacznie więcej! Rozwiń swoją karierę w Świecie Nieograniczonych ePłatności Dołącz do naszego Zespołu, czekamy właśnie na Ciebie!

Dołącz do nas– potrzebujemy Ciebie do budowania wspólnego sukcesu!

Zadania:

  • Głównym zadaniem w najbliższym roku będzie budowanie sieci partnerstw produktowych.
    • Identyfikacja potencjalnych partnerów fintech i analiza dopasowania oferty.
    • Prowadzenie negocjacji warunków współpracy i podpisanie umowy.
    • Nadzór nad wdrożeniem współpracy i jej późniejsze monitorowanie.

  • Udział w prowadzeniu transakcji fuzji i przejęć, w tym:
    • Przygotowywanie projekcji finansowych i wycen.
    • Koordynowanie procesów due diligence.
    • Przygotowywanie prezentacji dla Zarządu.
    • Pomoc w organizowaniu finansowania dłużnego.
    • Udział w negocjacji SPA.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w M&A (big4 lub butik M&A) lub dziale business development firmy działającej w sektorze B2B (np. telekomunikacja).
  • Samodzielność, „drive” i umiejętność finalizacji projektów.
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne.
  • Umiejętność pracy w zespole - konieczność koordynacji działań zespołów cross-departamentowych.
  • Doświadczenie w strukturyzacji term sheets/ umów.
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacją.

My proponujemy:

    • Praca w jednym z liderów branży płatności w Polsce (fintech).
    • Udział w ciekawych procesach akwizycji w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w szybko konsolidującej się branży.
    • Szybko rosnąca spółka z zapleczem lidera europejskiego.
Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego:
Dokument powinien zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy