Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager w obszarze zastosowań technologii IT

SEEDILON sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie polityki rozwoju firmy,

  • Współpraca z klientem w celu pozyskania partnerów do społeczności firmy,

  • Analiza oraz opracowywanie strategii,

  • Prowadzenie Analiz rynkowych oraz biznesowych,

  • Identyfikacje, analiza, ocena i zarządzanie ryzykiem,

  • Zarządzanie oraz wdrażanie projektów rozwojowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży IT (ICT, TMT, będzie dodatkowym atutem),

  • Komunikatywność,

  • Umiejętności analityczne,

  • Umiejętności syntetyzowania rozwiązań,

  • Umiejętności twórcze,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i innych,

  • Student / absolwent kierunku ścisłego,

  • Samodzielność działania, ale także umiejętność pracy w zespole,

  • Dokładność i terminowość,

  • Zaangażowanie,

  • Chęć rozwoju.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w prestiżowej branży technologicznej,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pomoc oraz wsparcie współpracowników oraz przełożonych,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do oferowanych kwalifikacji oraz doświadczenia.

Seedilon Sp. z o.o. świadczy profesjonalne usługi wsparcia firm technologicznych oraz biznesowego doradztwa.

Przewiń do profilu firmy