Oferta pracy

Business Development Manager

BIGRAM S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji międzynarodową firmę, która jest największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Firma projektuje i wdraża do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: izolacje, opakowania i kształtki
z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementy plastikowe wykonane metodą wtrysku termoplastycznego.

Jeśli chcesz rozwijać swoje doświadczenie w oparciu o stabilne zatrudnienie, zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu na stanowisko:

Numer ref.: OZ/BDMKI/0521

Misją stanowiska jest rozwój sprzedaży opakowań z tworzy sztucznych na rynku polskim.

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

  • pozyskiwanie nowych klientów i realizację celów sprzedażowych związanych z rozwojem biznesu i nową sprzedażą,
  • identyfikację nowych możliwości rynkowych, analizę rynku i konkurencji,
  • budowanie świadomości marki i oferty firmy,
  • negocjowanie warunków współpracy oraz odpowiedzialność za realizację poczynionych ustaleń,
  • współpraca z inżynierami w opracowywaniu produktów odpowiadających potrzebom klientów oraz działem marketingu w celu zaplanowania odpowiednich działań promocyjnych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą opakowań z tworzyw sztucznych (mile widziana znajomość specyfiku produktów z EPP i EPS)
  • praktyki we wdrażaniu nowych produktów na rynek,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej współpracę z zagraniczną centralą spółki,
  • łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych i budowania ich od podstaw,
  • intuicji biznesowej.

Korzyści płynące z zatrudnienia:

  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna w Medicover, karta OK System
    (z opcją rodzinną), grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języków obcych,
  • samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne