Pos Group

Business Development Manager

Pos GroupO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 15 lip 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
POS Group to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług outsourcingowych. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem marki POS Energia, poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Obszar działania: Polska Południowa / Polska Centralna
Główna siedziba: Kraków / Warszawa

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i ruchomej
  • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • Realny rozwój w ramach struktur grupy
  • Możliwość kreowania i realizacji własnych projektów
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych w ramach grupy (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport)

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny poniżej:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zakres obowiązków:

  • Budowa grupy sprzedażowej
  • Zarządzanie rozproszoną strukturą sprzedaży
  • Kreowanie strategii sprzedażowej do Klientów biznesowych na podległym obszarze
  • Monitorowanie działań sprzedażowych
  • Prowadzenie szkoleń podległego zespołu
  • Rekrutacja i onboarding nowych pracowników
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży do kluczowych Klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży b2b;
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z budową sieci sprzedaży w obszarze b2b (POS/d2d);
  • Doświadczenie w branży energetycznej
  • Udział w projektach sprzedażowych dla alternatywnych operatorów energii - mile widziane;
  • Pełna dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych;
  • Proaktywne podejście do zadań;
  • Dobre umiejętności analityczne;
  • Znajomość aplikacji MS Office;
  • Prawo jazdy B;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Ogłoszenie archiwalne