Oferta pracy

Business Development Manager

Orbico Beauty Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Orbico Beauty Sp. z o.o.

Salsy 2

Warszawa

Grupa Orbico tworzy międzynarodową sieć dystrybucyjną i logistyczną w 20 krajach Europy. Firma działa w różnych sektorach i branżach oraz jest wiodącym dystrybutorem wielu znanych światowych marek.

Spółka Orbico Beauty jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim luksusowych i znanych na całym świecie marek kosmetycznych. W swoim portfolio posiadamy m. in. marki: Chanel, Clarins, IsaDora, Nudestix, adopt’, Matis, Comfort Zone.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży i aktywne pozyskiwanie klientów B2B, analiza rynku, potencjału, poszukiwanie nowych obszarów rozwoju biznesu;
  • Współtworzenie strategii handlowej i marketingowej;
  • Realizacja celów sprzedażowych, prowadzenie negocjacji handlowych, raportowanie wyników;
  • Współtworzenie kalendarza aktywności promocyjnych wzmacniających wizerunek marki, ich implementacja oraz ocena efektywności;
  • Nadzorowanie procesów mających na celu rozwój firmy, w tym ścisła współpraca z pozostałymi działami oraz agencjami zewnętrznymi.

Oczekiwania od kandydata:

  • Doświadczenie handlowe (min.5 lat) oraz marketingowe (min.3 lata), znajomość digital marketingu;
  • Wiedza z obszaru komunikacji marketingowej, tworzenia skutecznych kampanii reklamowych oraz aktywności PR’owych;
  • Doświadczenie w negocjacjach, perfekcyjna znajomość technik sprzedaży;
  • Umiejętności analityczne, znajomość pracy z danymi, wnioskowanie i tworzenie rekomendacji;
  • Kreatywność. Wdrażanie nieszablonowych sposobów dotarcia do klienta;
  • Znajomość branży beauty będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, kompetencje liderskie, umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Współtworzenie innowacyjnej platformy beauty w Polsce.
  • Szkolenia podnoszace kompetencje.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzaleznione od wyników.
  • Samochód słuzbowy.
  • Pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o klikniecie
w przycisk Aplikuj.

Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy