Oferta pracy

Business Development Manager

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

W Play wzmacniamy działalność w obszarze infrastruktury pasywnej. Dołącz do nas jako Business Development Manager.

Twoje zadania:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów B2B zainteresowanych korzystaniem z infrastruktury masztowej
  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży
  • Negocjacje umów z Klientami B2B
  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy
  • Ścisła współpraca z zespołem ds. rozwoju sieci w celu zarządzania wymaganiami klientów

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz co najmniej 3-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie handlowe w sektorze B2B
  • Znasz i stosujesz techniki sprzedaży, masz umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
  • Cechuje Cię samodyscyplina i duża motywacja w dążeniu do osiągnięcia celów
  • Jesteś osobą, która ma wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientem
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Wyrażasz gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy