Oferta pracy

Business Development Manager

Simplicity RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji budującej własne rozwiązania oraz usługi w zakresie robotyki, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Rozwój, wdrażanie i odpowiedzialność za plan biznesowy spółki w odniesieniu do usług automatyzacji   procesów.
  • Wykreowanie koncepcji nowego brandu produktowego, jego komunikacja z otoczeniem i rozwój.
  • Wyszukiwanie nowych zewnętrznych kanałów sprzedaży, prezentacje, organizacja i prowadzenie spotkań, analiza potrzeb Klienta i negocjowanie ofert współpracy.
  • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami, poszerzanie współpracy poprzez doradztwo technologiczne.
    znajomość procesów klienta oraz sprawność zespołu w „dowożeniu projektów”
  • Kreowanie wizerunku firmy poprzez działania promujące usługi wśród potencjalnych klientów np. poprzez wydarzenia branżowe, webinary, YT.
  • Monitorowanie i analizowanie działań otoczenia konkurencyjnego w Polsce i na świecie.
  • Ścisła współpraca z Robotic Team Managerem i raportowanie bezpośrednio do zarządu.
  • Z biegiem czasu dalsza rozbudowa działu sprzedaży, crosselling.

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • Wysokie kwalifikacje w sprzedaży tzn. doświadczenie min. 4 lat (tylko usługi i rozwiązania technologiczne).
  • Umiejętność efektywnego planowania długofalowych działań sprzedażowych.
  • Umiejętność nawiązywania, budowania oraz rozwijania długotrwałych relacji z nowymi klientami.
  • Storytelling i prezentacje publiczne, obsługa kanału YT (otrzymasz wsparcie z działu marketingu).
  • Wypracowany, własny warsztat sprzedażowy skoncentrowany na skutecznym dotarciu do potrzeb klienta B2B oraz znajomość budowania brandu, tworzenia strategii marketingowej, znajomość reguł w project managemencie.
  • Doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych, negocjacjach i komunikacji z stakeholderami.
  • Umiejętność budowania ekosystemu partnerów, często startupów, posiadających unikalne rozwiązania technologiczne dla biznesu w zakresie uczenia maszynowego, NLP, chat i voice-botów, inteligent OCR itp.
  • Praca w zespołach składających się z pracowników technologicznych jak business analyst, Robotic Team Manager oraz reprezentantów klienta (IT/bezpieczeństwo/purchasing/process owner etc).
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (poziom min. B2/C1).
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, znajomość środowiska korporacyjnego.
  • Konsekwencja w działaniu, zaangażowanie, samodzielność i orientacja na cel.

Warunki zatrudnienia dla kandydata:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub b2b.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej + biuro w Nadarzynie przy S8 (dojazd i powrót bez korków).
  • Dodatkowe elementy jak premia roczna za realizację osobistych targetów jakościowych , i prowizje od realizacji celów ilościowych.
  • Na preferencyjnych warunkach dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, karty benefit.
  • Stabilna współpraca w międzynarodowej firmie, w jej najmłodszej części oferującej robotyzację procesów biznesowych dla Klientów z Polski i zagranicy.
  • Przyjazna, pełna zaufania i wsparcia atmosfera pracy z rocznymi programami tematycznymi ukierunkowanymi na rozwój pracowników.
  • Unikalna możliwość rozwoju zawodowego w dobrze rozwijającym się obszarze wspierania pracy ludzkiej robotami i wykorzystywania sztucznej inteligencji.
  • Bogata oferta szkoleń/certyfikacji/coachingu i mentoringu umożliwiająca dalszy rozwój ścieżki zawodowej.
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy