Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

Inspur Germany GmbH O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w Polsce oraz innych krajach regionu CEE,

  • budowanie trwałych, pozytywnych relacji biznesowych z obecnymi i nowymi klientami,

  • rozpoznawanie potrzeb klientów i dobór właściwych rozwiązań,

  • opracowywanie ofert sprzedażowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów,

  • wsparcie przy przetargach publicznych.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w IT,

  • znajomość branży centrów danych, telekomów, cloud itd.,

  • znajomość rynku serwerów i macierzy,

  • znajomość innych rynków europejskich, w szczególności CEE będzie dodatkowym plusem,

  • podstawowa wiedza z zakresu przetargów publicznych,

  • otwarty na podróże zawodowe zarówno po Polsce jak i za granicę,

  • wymagana biegła znajomość biznesowego języka angielskiego, inne języki będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • konkurencyjną pensję,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • pracę w firmie będącej liderem na globalnym rynku, która nieustannie się rozwija,

  • możliwość budowy własnego zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Inspur Germany GmbH

Inspur to 3. największy na świecie producent serwerów (za IDC i Gartner), a także lider w produkcji pamięci masowych, dostarczający swoje produkty i usługi IT do ponad 100 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy