Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
SELLWISE Szymon Negacz

Business Development Manager

SELLWISE Szymon NegaczO firmie

7 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie na zapytania ze strony Hyperon.io

  • Prowadzenie spotkań z klientami

  • Kwalifikacja klienta zgodnie z BANT

  • Badanie potrzeb pod POC

  • Prowadzenie follow up

  • Raportowanie aktywności w Pipedrive

  • Przygotowywanie ofert na podstawie wyceny teamu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego – mile widziane kierunki techniczne, matematyczne lub IT

  • Wiedzę technologiczną i rozumienia procesów IT

  • Doświadczenie w długich procesach sprzedażowych

  • Płynnego posługiwania się językiem angielskim

  • Warunków umożliwiających efektywną pracę w trybie Home Office

  • Dwóch wizyt miesięcznie w biurze w Warszawie

Mile widziane

  • Znajomość raportowania CRM

To oferujemy

  • Świetną atmosferę w zespole

  • Pracę w firmie, która stale się rozwija i ma ambicje

  • Umowę o współpracę B2B z gwarantowaną podstawą

  • Bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Szkolenia wewnętrzne i roczny budżet na własny rozwój

  • Niezbędne narzędzia do pracy – komputer, telefon, sprzęt do telekonferencji

  • Benefity w postaci: ubezpieczenia na życie, opiekę medyczną, kartę MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Opis oferty

Jeśli chcesz być częścią firmy, która zachowała niekorporacyjną kulturę pracy oraz płaską strukturę, powinieneś przeczytać to ogłoszenie do końca.

A jeśli masz już doświadczenia z pracy w branży IT, interesują Cię technologie informatyczne i masz poparte sukcesami doświadczenia sprzedażowe to znaczy, że powinniśmy się poznać.

Pracodawca

Naszym klientem jest polski Software House, który od 15 lat realizuje projekty dla dużych korporacji, głównie z sektora finansowego. Dzięki zaufaniu, jakim darzą ich klienci, prowadzą kilkanaście dużych projektów. Specjalizują się w rozwiązaniach backendowych związanych z dużymi wolumenami danych oraz logiką biznesową.