Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Business Development Manager

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 19 godzin
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów (segment średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie produkcyjnych, średnia wielkość kontraktu – ok 4 mln zł)

  • Realizacja założonych półrocznych celów sprzedażowych oraz kwartalnych celów aktywnościowych

  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji,

  • Współpraca w kształtowaniu strategii sprzedaży,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (technicznym i finansowym) przy budowaniu ofert dla klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży do dużego klienta korporacyjnego,

  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych oraz budowania relacji,

  • Samodzielność, orientacja na wynik i skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Biegłość w prowadzeniu prezentacji oraz negocjacji handlowych,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania (podstawa + prowizja uzależniona od wyników),

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej grupie w branży PV – najszybciej rozwijającym się sektorze OZE w Polsce,

  • Profesjonalne szkolenia produktowe opracowane na bazie doświadczeń i bogatej wiedzy najlepszych ekspertów w branży,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie,

  • Pracę w znakomitej atmosferze w zgranym i profesjonalnym zespole, z możliwością wpływania na rozwój biznesu.

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm, a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (biuro przy stacji Metro Wilanowska)

Przewiń do profilu firmy