Oferta pracy

Business Development Manager

ELOCITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów z branż: developerzy, HoReCa, biurowce, centra handlowe, budynki mieszkalne, samorzady, dealerzy samochodów, inne

  • Umawianie spotkań, prezentacja oferty i negocjowanie warunków współpracy

  • Realizacja wyznaczonych celów poprzez aktywną sprzedaż

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Realizacja założonego budżetu sprzedażowego

  • Odpowiedzialność za zarządzanie procesem ofertowania, negocjacji zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu Klientów i budowaniu relacji

  • Doskonałych umiejętności prezentacyjnych i kompetencji doradczych

  • Wysokiej orientacji na cel

  • Znajomości głównych zagadnień w zakresie elektromobilności oraz chęci poszerzania wiedzy w tym obszarze

Mile widziane

  • Wykształcenie technicze

To oferujemy

  • Pracę w organizacji, która premiuje samodzielność i przedsiębiorczość

  • Możlwiość zdobywania unikalnych doświadczeń zawodowych w obszarze elektromobilności

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie uzależnione od wyników i zaangażowania

  • Pracę w kameralnym zespole pasjonatów motoryzacji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

ELOCITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Elocity jest dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą unikalną platformę do zarządzania stacjami ładowania aut elektrycznych, nowoczesne stacje ładowania oraz usługi w zakresie montażu i obsugi stacji. 2021 rok rozpoczynamy na pozycji drugiego gracza w tym segmencie na rynku polskim, ale nasze ambicje są znacznie większe.

Wierzymy, że najlepsze narzędzia powstają dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zetknięcia się różnych punktów widzenia, pasji i dialogowi. Interesuja Cię innowacje i lubisz budować przełomowe rozwiązania? Bliska jest Ci branża motoryzacyjna i obszar ekologii? Dołącz do nas i wnieś swój wkład w transformację rynku motoryzacyjego!

Wiecej informacji uzyskasz na stronie: www.elo.city