Oferta pracy

Business Development Manager

Egis PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i identyfikacja nowych możliwości biznesowych (zarówno z obszaru Rx, jak i OTC)

  • Analiza danych biznesowych na potrzeby projektów

  • Prognozowanie i ocena rentowności projektów

  • Rekomendowanie kierunku rozwoju firmy (portfolio produktów)

  • Obsługa i budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • Współpraca z działami wewnątrz firmy w zakresie realizacji projektów

  • Zdobywanie i aktualizowanie wiedzy o rynku poprzez uczestnictwo w zjazdach i wydarzeniach naukowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w analogicznej roli, lub na podobnym stanowisku, w firmie z branży farmaceutycznej

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i PowerPoint

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doskonałe umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków

  • Umiejętność strategicznego myślenia

  • Praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania projektami

  • Wyższe wykształcenie (kierunki medyczne lub pokrewne będą dodatkowym atutem)

  • Wiedza w obszarze medycyny, farmacji, rejestracji produktów leczniczych i chęć do rozwoju w tych obszarach

  • Pewność siebie, samodzielność, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i efektywna współpraca z innymi pracownikami firmy

  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów

To oferujemy

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji z listy Aon Best Employers 2018 i Great Place to Work 2017 oraz z tytułem I Love My Job Winner 2017 i 2018 r.

  • Pracę w firmie, dla której ważne są wartości: Troska, Dążenie do innowacji, Rozwój przez wspólne działanie oraz Dążenie do sukcesu

  • Wysokie standardy działania

  • Możliwość uczestniczenia w atrakcyjnych programach rozwoju wiedzy i kompetencji

  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia

  • Świetną atmosferę w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wyjątkowi ludzie

  • akcje prozdrowotne

  • dofinansowanie posiłków

Egis Polska

Jesteśmy:

firmą farmaceutyczną, o stabilnej i znaczącej pozycji na rynku. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy.

Chcemy:

być partnerem dla każdego pacjenta, lekarza i farmaceuty, oferując skuteczne i nowoczesne terapie. W naszym portfolio znajdują się leki z dziedziny kardiologii, psychiatrii, neurologii i onkologii.

Przewiń do profilu firmy