Business Development Manager

Aon Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.

  • Rozwój współpracy z Klientem, koordynacja współpracy w roli Account Executive, X-selling.

  • Raportowanie wyników i aktywności handlowych, zgodnie z wymogami korporacyjnymi.

  • Budowanie relacji z Prospektami, Klientami oraz Towarzystwami Ubezpieczeń.

  • Realizacja polityki sprzedażowej i budżetu zgodnie z wyznaczonymi celami z  uwzględnieniem rentowności realizowanej sprzedaży.

  • Współpraca z ekspertami Aon.

  • Płynne przekazywanie pozyskanych Klientów do obsługi brokerskiej zgodnie z obowiązującymi procedurami.​

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług, doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie we współpracy ze strukturami Klienta na najwyższym szczeblu organizacji (zarząd, management).

  • Orientacja na cel i wytrwałość.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (Excel).

  • Ponadprzeciętne umiejętności negocjacyjne.

  • Umiejętność i swoboda w prowadzeniu szkoleń i prezentacji.

  • Mile widziane doświadczenie w koordynacji działań zespołów projektowych.

  • Zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem.​

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole.

  • Współpracę ze znanymi, światowymi markami.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Możliwość udziału w wielu inicjatywach poza zawodowych (społecznych, sportowych, prozdrowotnych).

  • Pakiet benefitów (kafeteria benefitowa).

  • Elastyczne środowisko pracy (home-office).