CV - w języku polskim zawierające klauzulę, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z realizacją rekrutacji (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABR SESTA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko lub Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABR SESTA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez ABR SESTA Sp. z o.o. ), prosimy wysyłać z dopiskiem PRACA (Business Development Manager) w temacie. Administrator Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest ABR SESTA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy u; Hożej 86. Inspektor ochrony danych Mogą się Państwo kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: [email protected] Cel i podstawy przetwarzania Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). ABR SESTA będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna jest Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Odbiorcy danych osobowych Odbiorcą Państwa danych osobowych będą podwykonawcy świadczący usługi związane z rekrutacją. Okres przechowywania danych Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy. Prawa osób, których dane dotyczą Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do usunięcia danych osobowych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) Informacja o wymogu podania danych Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów prawa (art. 221 Kodeksu pracy) jest niezbędne, aby uczestniczyć w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

ABR SESTA Sp. z o.o.

  • Hoża 86, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Hoża 86

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, organizacja spotkań

  • aktywna sprzedaż produktów ABR SESTA (badania konsumenckie, badania shopperowe, badania typu retail audit i inne)

  • bieżąca obsługa klientów

  • nadzór nad realizacją projektów badawczych dla klientów ABR SESTA

  • prezentacja wyników badań

  • doradztwo w zakresie projektów badawczych

  • reprezentowanie firmy w relacjach biznesowych

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B (marketingowe, badania rynku, reklama, media)

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami badawczymi (po stronie agencji badawczej)

  • komunikatywność i umiejętność prezentacji

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • umiejętność pracy w grupie

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu MS Office

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność pracy w systemach (CRM, zarządzanie projektami)

  • znajomość branży: usługi, FMCG, handel, e-usługi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • miejsce pracy: Warszawa, ul. Hoża 86

  • telefon służbowy i laptop

  • pracę zdalną lub stacjonarną

  • dobrą atmosferę pracy

  • pomoc, wsparcie i wyrozumiałość

  • stała pensja + dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

  • umowa o pracę/kontrakt

O nas

Jesteśmy polską agencją badawczą typu full service, założoną w 1996 roku. Specjalizujemy się w badaniach środowiska zakupowego - retail audit, Tajemniczy Klient i badaniach shopperowych. Realizujemy też projekty dotyczące marketingu mix (badania reklamy, cen, produktu, marki). Obecnie wprowadzamy do naszego portfolio usługi związane z Big Data i AI. Zatrudniamy ponad 40 wysokiej klasy specjalistów. Jeśli chcesz stać się częścią wspólnego sukcesu, zapraszamy do naszej rekrutacji na stanowisko: