Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

Awareson Sp. z o.o.

Przeskok 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Badanie i analiza rynku, identyfikowanie i aktywne pozyskiwanie nowych klientów (outsourcing, team leasing, managed services, fixed priced projects).

  • Rozbudowywanie współpracy z obecnymi klientami firmy.

  • Współtworzenie modelu biznesowego firmy, strategii marketingowej i finansowej pod kątem bieżących zmian wewnątrz i poza jej obrębem.

  • Monitorowanie i dbanie o jakość klienckich usług doradczych realizowanych przez konsultantów poprzez feedback, mentoring i szkolenia.

  • Ścisła współpraca z pozostałymi komórkami w organizacji służąca dbaniu o wizerunek marki.

  • Systematyczne rejestrowanie wszelkich istotnych danych i czynności w systemie CRM.

  • Współpraca oparta na zakomunikowanych wartościach firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych w modelu outsourcingowym (time&material).

  • Dojrzałość biznesowa, orientacja na cel oraz wysokie umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1.

  • Zainteresowanie nowymi technologiami, rozwojem osobistym, otwarty umysł i samodzielność.

  • Umiejętność pracy w zespole - dzielenie się wiedzą i atmosfera współpracy jest dla nas szalenie ważna!

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od Twojego doświadczenia.

  • Jedna z najwyższych prowizji na rynku wypłacana zawsze niezależnie od osiągnięcia targetu.

  • Programy motywacyjne! W 2021 wśród nagród vouchery do ulubionych sklepów, spa, iSpot, konsultacje stylistów, wyjazdy po Europie, do Meksyku, do Tajlandii lub do Singapuru, czy tygodniowy pobyt w Londynie w szkole językowej.

  • Pełna licencja LinkedIn Recruiter zintegrowana z firmową ATS / CRM dla każdego.

  • 2000 PLN na pasje rocznie!

  • Kwartalne eventy, wyjazdy integracyjne.

  • Klub lunchowy Monthly Achievers.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Praca zdalna w piątki (z wyjątkiem pandemii, obecnie monitorujemy sytuację i elastycznie na nią reagujemy).

  • Zabawne comiesięczne konkursy, zawody i wydarzenia.

  • Karnet sportowy - opłacany w 50%.

  • Brak dress-code.

  • Prywatna opieka zdrowotna.

  • Ciągłe szkolenie i mentoring przez całą karierę w firmie, program rozwojowy dla wszystkich, wsparcie People & Culture Managera.

  • Prosto zdefiniowana i osiągalna ścieżka kariery.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Unikalne podejście Awareson pomogło nam stać się ważną częścią społeczności SAP i IT w Polsce. Działamy na rynku od 2017 r. i przez ten czas zdobyliśmy zaufanie czołowych międzynarodowych Klientów.

Kilka ważnych faktów o naszym doświadczeniu:

• 2500+ procesów rekrutacyjnych IT sfinalizowanych przez nasz zespół z sukcesem,

• 430+ rekrutacji na etat i w modelu body leasing dowiezionych w ciągu ostatnich 4 lat,

• 2 zespoły złożone z wyspecjalizowanych rekruterów w konkretnych obszarach IT,

• dostawca dla największych na świecie klientów końcowych Global Fortune 500 z branż: FMCG, produkcyjnej, nowych technologii, energetycznej, biotechnologicznej, motoryzacyjnej oraz firm konsultingowych BIG4 oraz software house’ów.

Przewiń do profilu firmy